top of page

Skromna analiza obecnej sytuacji (9 Września 2022)

Zaktualizowano: 23 wrz 2022

Zanim to przeczytacie chciałbym Wam tylko przekazać, że jest to tylko wynik moich skromnych obserwacji i analizy sytuacji w danym momencie. Chcę przez to powiedzieć abyście zawsze brali to wszystko z dystansem, ponieważ może to być prawdą ale i niekoniecznie. To do Was należy wybór czy się z tym zgadzacie czy nie, ja Wam tylko przekazuje myśli, opinie, obserwacje i informacje jakie na dany moment uważam, że są trafione, nie mniej jednak, tak jak mówię, lepiej mieć dystans niż uwierzyć na słowo i wdepnąć w ... wiecie co . ;) Ok, no to do dzieła:1. Od roku intensywne przygotowania do ceremonii pogrzebowej krolowej pod kryptonimem (Operation London Bridge) jakby wiedzieli dokładną datę kiedy umrze.


2.Film z 2016 o nazwie "London Has Fallen" (Londyn upadł) pokazuje inwazję i zniszczenie a na okladce podano, że inwazja zacznie się 1 Pazdziernika.


3. Rzekoma śmierć królowej wypada w 21 rocznicę operacji false flag i kontrolowanego wyburzenia 3 wież 9/11 (odwrotność liczb). Ciekawy "przypadek".


4. Watykan w trybie pilnym przenosi wszystkie swoje aktywa i majatki w "bezpieczne" miejsca i ma na to czas do Wrzesnia.


5. W głównym scieku powoli oswajają z nadchodząca wojna światowa i zagrozeniem nuklearnym. Wojna na Ukrainie jakby była przedluzana celowo aż wszystkie pionki na szachownicy będą ustawione.


6. W Chinach zamordyzm i tyrania jakiej swiat jeszcze nie widział a w miedzy czasie ustawianie wszystkich mechanizmów do teatrzyku pt "Konflikt USrael vs Chiny o Tajwan".


7. W Stanach Zjednoczonych widmo celowej recesji a w rzeczywistosci to pompa do hiperinflacji, która doprowadzi do upadku obecnego systemu finansowego na gruzach, ktorego wprowadzony zostanie, nowy, cyfrowy system, kontrolowany w duzym stopniu przez AI, cbdc, i te sprawy.


8. Banki 'drukują' kasę z powietrza a rządy wydaja je jak poparzone bo wiedzą, że wszystkie dlugi będą celowo umorzone aby zresetować system finansowy.


9. Elity, bankierzy i bogacze uciekną ze swoimi majatkami m.in. do crypto na czas trwania transformacji. To nie przypadek, że cryptowaluty byly wprowadzone zaledwie w 2008 zaraz po celowym kryzysie finansowym.


10.. Decentralizacja to systemowa fasada, dającą ludziom zludzenie tego, że system nie jest kontrolowany przez "elity", podczas gdy elity zostana oderwane od reszty struktury i będą kompletnie niedostrzegalne przez zwyklych ludzi - wszystko widzące oko odseparowane od reszty piramidy jednak kontrolujace wszystko i wszystkich.


Nowi falszywi bogowie.


 

Co o tym myślicie?

2119 wyświetleń2 komentarze
1/2
bottom of page